-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд
Оголошено тендер
1 012 451.00
UAH
Номер:
9d2e5558e4d94f47911e16d75c2cb6ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-07-001385-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дитячо-юнацька спортивна школа
×
-
Код ЄДРПОУ:
20513011
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе,27А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дитячо-юнацька спортивна школа
×
-
Код ЄДРПОУ:
20513011
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе,27А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 012 451.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.12.2021 10:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 012 451.00 UAH