• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Моноблок

Торги відмінено

499 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 495.00 UAH
Номер: 439d9902d1d14ea38ebf6170d48bb090
Внутрішній номер закупівлі: 12888796
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-06-005310-c   
Замовник: Комунальний заклад "Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи" Дніпропетровської обласної ради"
Контактна особа: Марина Багацька +380669013227 ekol2008@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 499 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 495.00 UAH
Період уточнення: 06.12.2021 11:33 - 12.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.12.2021 11:33 - 22.12.2021 00:00
Аукціон: з 22.12.2021 14:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Моноблоки
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 31 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, площа Соборна, 14 На карті

Інформація про скасування

Номер: 86a1ea2c77ef4dc586f0fec3a453aea0
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів в такій кількості
Період оскарження: 07.12.2021 16:05 - 18.12.2021 00:00
Дата опублікування: 07.12.2021 16:05
Дата виконання: 07.12.2021 16:05
Статус:
Виконано