• Відкриті торги
  • КЕП

Моноблок

Оголошено тендер

499 000.00 UAH
Номер: 45a08522626b4cd08bf5136336b931ae
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-06-005064-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальний заклад "Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи" Дніпропетровської обласної ради"
Замовник: Комунальний заклад "Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи" Дніпропетровської обласної ради"
Очікувана вартість: 499 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Моноблок
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 06.12.2021 11:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума499 000.00 UAH