• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову

Завершена

2 943 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 718.50 UAH
Номер: 69c054da388041c4b1ae8ebd35596e09
Внутрішній номер закупівлі: 12883464
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-06-000578-b   
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Контактна особа: Мельник Ольга Миколаївна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 943 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 14 718.50 UAH
Період уточнення: 06.12.2021 09:53 - 12.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.12.2021 09:53 - 22.12.2021 00:00
Аукціон: 22.12.2021 11:20 - 22.12.2021 11:43
Період кваліфікації: 22.12.2021 11:43 - 22.12.2021 14:39
Період завантаження договору: 22.12.2021 14:39 - 11.01.2022 14:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 535218 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Відповідно до документації, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"

Оскарження: 22.12.2021 14:39 - 02.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 2 809 899.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 809 899.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2021 14:39
Відповіді на вимоги 10
Документи 36
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Початкова пропозиція 2 879 472.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 879 472.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 35
Скарги 0

Контракти

Номер: e8cf81cfde734a2a87acee4e68d27637
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-06-000578-b-a1
Постачальник: ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
Номер договору: №7119/2-22
Сума договору: 1 645 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 398 333.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 5.48000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 04.01.2022 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
pdf
Додаткова угода 1 5 22.pdf
pdf
Додаткова угода 2 16 22.pdf
pdf
Додаткова угода 2 102 22.pdf
p7s
sign.p7s