• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

1 645 600.00 UAH з ПДВ
Номер: e8cf81cfde734a2a87acee4e68d27637
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-06-000578-b-a1
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Постачальник: ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 5.48000 UAH з ПДВ
Номер договору: №7119/2-22
Дата підписання: 04.01.2022 00:00
Період дії договору: 04.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 1 645 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 247 266.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 300291.97 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Відповідно до документації, Відповідно до документації На карті

Внесені зміни

    Номер: 21e98d8ad54f413487ffa68100a2e1d7
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Пункт 5.1 Договору викласти в наступній редакції. Ціна договору становить 1838800.00 в тому числі ПДВ 306466.67
    Номер додаткової угоди: №1/5-22
    Дата внесення змін до договору: 18.01.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1 5 22.pdf
    Номер: 269c9ef584094be5b56e0a56afa9bc72
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У звязку з набуттям із 01.01.2022 року чинності постанови НКРЕКП№2611 від 17.12.2021 "Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЕНЕРГО" із застосуванням стимолюючого регулювання" та зростанням тарифу на послуги з розподілу електричної енергії із 1.12143 грн/кВт/год без ПДВ до 1.26442 грн/кВт/год без ПДВ, та постанови НКРЕКП №2454 від 01.12.2021 року "Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК "УКРЕНЕРГО"на 2022 рік", та зростанням тарифу на послуги з передачі електричної енергії із 0.29393 грн/кВт/год без ПДВ до 0.34564 грн/кВт/год без ПДВ Сторони за взаємною згодою вирішили Додаток №1 до Договору викласти в новій редакції
    Номер додаткової угоди: №2/16-22
    Дата внесення змін до договору: 31.01.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: 8341148e2a304d0c8152d5e48ff7dac5
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У звязку з набуттям із 01.01.2022 року чинності постанови НКРЕКП№2611 від 17.12.2021 "Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЕНЕРГО" із застосуванням стимолюючого регулювання" та зростанням тарифу на послуги з розподілу електричної енергії із 1.12143 грн/кВт/год без ПДВ до 1.26442 грн/кВт/год без ПДВ, та постанови НКРЕКП №2454 від 01.12.2021 року "Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК "УКРЕНЕРГО"на 2022 рік", та зростанням тарифу на послуги з передачі електричної енергії із 0.29393 грн/кВт/год без ПДВ до 0.34564 грн/кВт/год без ПДВ Сторони за взаємною згодою вирішили Додаток №1 до Договору викласти в новій редакції
    Номер додаткової угоди: №2/16-22
    Дата внесення змін до договору: 31.01.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2 16 22.pdf
    Номер: 240bb652a317472dafcee13b383344eb
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1.1 Пункт 5.1. Договору викласти в наступній редакції; Ціна договору становить 1645600.00 грн. в тому числі ПДВ 247266.67 грн.
    Номер додаткової угоди: №2/102-22
    Дата внесення змін до договору: 29.04.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2 102 22.pdf