-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з харчування для закладів освіти м. Дніпра
Тендер Prozorro UA-2021-12-03-015894-c
Завершена
1 774 988.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 874.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 874.94 UAH
Номер:
a938248367f74c5fa3477b6053f48587
Внутрішній номер закупівлі:
12873528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-03-015894-c
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24992615
-
Адреса:
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, буд. 42-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Дзюба +380933017104, +380662614910, +380963809365 nvk_102@ukr.net http://nvk102.klasna.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 774 988.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 874.94 UAH
Період уточнення:
03.12.2021 17:44 - 12.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2021 17:44 - 22.12.2021 00:00
Аукціон:
23.12.2021 14:17 - 23.12.2021 14:40
Період кваліфікації:
23.12.2021 14:40 - 29.12.2021 10:22
Період завантаження договору:
29.12.2021 10:22 - 18.01.2022 10:22
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування для закладів освіти м. Дніпра
Кількість
27940 штуки
Період постачання
до 30.06.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
Оскарження: 29.12.2021 10:22 - 09.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 1
Оскарження: 29.12.2021 10:22 - 09.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 773 229.35 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 773 229.35 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2021 10:22
Відповіді на вимоги
10
Документи
112
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "АРТ-СИНТЕЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21904823
-
Контактна особа:
Чорний В'ячеслав 380675688633 21904823@MAIL.GOV.UA
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА МОССАКОВСЬКОГО, будинок 6-А
Початкова пропозиція
1 774 988.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 774 988.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
187
Скарги
0
Контракти
Номер:
25587fe1baf94ae0bee0ad84c47f6206
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-03-015894-c-c1
Постачальник:
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 1
Номер договору:
10/01
Сума договору:
1 773 229.35 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
10.01.2022 13:29
Статус:
Виконаний