• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з харчування для закладів освіти м. Дніпра

Оголошено тендер

1 774 988.00 UAH
Номер: e8c17a49e59c40f2b7e1082c81c5019d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-03-019157-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Замовник: Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 1 774 988.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з харчування для закладів освіти м. Дніпра
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.12.2021 17:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 774 988.00 UAH