-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автономна система енергозабезпечення та її встановлення
Тендер Prozorro UA-2021-12-03-013653-c
Торги відмінено
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
37f7813d30834c41b264e728419e88f6
Внутрішній номер закупівлі:
12869968
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-03-013653-c
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Сметаненко +380503940701 smet.rus.tk@gmail.com https://hydro.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2021 15:43 - 09.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2021 15:43 - 19.12.2021 15:00
Аукціон:
з 20.12.2021 14:37
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- Опис4.2. Оплата за поставлений Товар здійснюється Замовником протягом 20 (двадцяти) банківських днів з дати отримання Товару на підставі Видаткової накладної та виставленого Постачальником рахунку за умови виконання Постачальником вимог підпунктів 6.3.6–6.3.8 Договору.* 4.3 Остаточний розрахунок за Договором здійснюється Замовником протягом 20 (двадцяти) банківських днів з дати підписання Сторонами Акта виконання заявки на підставі виставленого Постачальником рахунку за умови виконання Постачальником вимог підпунктів 6.3.6–6.3.8 Договору.*
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автономна система енергозабезпечення та її встановлення
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
e0150137591c4b9aad59d0d74bce5a73
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
формування очікуваної вартості закупівлі відбувалося без включення витрат на послуги з встановлення автономної системи енергозабезпечення
Період оскарження:
08.12.2021 13:47 - 19.12.2021 00:00
Дата опублікування:
08.12.2021 13:47
Дата виконання:
08.12.2021 13:47
Статус:
Виконано