-
Відкриті торги
-
КЕП
Автономна система енергозабезпечення та її встановлення
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
1a69b0b9a323422eac3a84cc810ed7c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-30-001745-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автономна система енергозабезпечення та її встановлення
Примітки:
ФДУ "Миколаївський район Держгідрографії"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
Дата опублікування:
30.06.2021 10:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти підприємства
Сума250 000.00 UAH