-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Тендер Prozorro UA-2021-12-03-009671-c
Торги не відбулися
1 665 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
Номер:
88384cb2ed97485cba6533f1047bcaf9
Внутрішній номер закупівлі:
12863144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-03-009671-c
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Гальчинська +380671254821 osvita_gmerinka@ukr.net http://uposv-zmr.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 665 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 000.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2021 13:46 - 10.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2021 13:46 - 20.12.2021 13:43
Аукціон:
з 21.12.2021 11:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердих порід
Кількість
1110 метри кубічні
Період постачання
до 01.11.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО " ЖМЕРИНСЬКИЙ РАЙАГРОЛІС "ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА " ВІНОБЛАГРОЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36262822
-
Контактна особа:
Скворцов Олександр 380433222742 ZH_AGROLIS@UKR.NET
-
Адреса:
місто Ж, Україна, Вінницька область, Жмеринка, 23160, Вінницька обл., Жмеринський район, село Станіславчик, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 1
Початкова пропозиція
1 332 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 332 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0