-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Оголошено тендер
1 665 000.00
UAH
Номер:
c17a45eceeea4faab642cb0de83da00d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-03-011495-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 665 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дрова паливні твердих порід
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
03.12.2021 13:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 665 000.00 UAH