-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-02-005936-b
Завершена
782 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 826.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 826.00 UAH
Номер:
93caeaa86a8b475bb0bc42bbfddc3efe
Внутрішній номер закупівлі:
12838739
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-02-005936-b
Замовник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №44 поглибленого гуманітарного розвитку Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23303424
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, Вербова, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Губа Тетяна Василівна +380966717166 hubatetia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
782 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 826.00 UAH
Період уточнення:
02.12.2021 15:53 - 08.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2021 15:53 - 18.12.2021 00:00
Аукціон:
20.12.2021 12:37 - 20.12.2021 13:00
Період кваліфікації:
20.12.2021 13:00 - 20.12.2021 18:33
Період завантаження договору:
20.12.2021 18:33 - 09.01.2022 18:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється Замовником у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту підписання Сторонами Акту приймання – передачі електричної енергії за відповідний розрахунковий період .
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
130000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 20.12.2021 18:33 - 31.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42101003
-
Контактна особа:
Анна Мотузюк +380679246734 anna.motuziuk@ez.rv.ua
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71-Б
Оскарження: 20.12.2021 18:33 - 31.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
780 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
655 813.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2021 18:33
Відповіді на вимоги
10
Документи
100
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589441
-
Контактна особа:
Пархомець Олена Володимирівна 380673647335 Olena.Parhomets@rvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Грушевського академіка, буд.24
Початкова пропозиція
715 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
686 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
81
Скарги
0
Контракти
Номер:
d36789c661bb4c21a72fe91f9913cb34
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-02-005936-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42101003
-
Контактна особа:
Анна Мотузюк +380679246734 anna.motuziuk@ez.rv.ua
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71-Б
Номер договору:
16304-ВЦ
Сума договору:
655 813.08 UAH з ПДВ
Сума договору:
546 510.90 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Електрична енергія: 5.47000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.12.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
31.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний