• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

655 813.08 UAH з ПДВ
Номер: d36789c661bb4c21a72fe91f9913cb34
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-02-005936-b-a1
Замовник: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №44 поглибленого гуманітарного розвитку Рівненської міської ради
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Електрична енергія: 5.47000 UAH з ПДВ
Номер договору: 16304-ВЦ
Дата підписання: 31.12.2021 00:00
Період дії договору: 31.12.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 655 813.08 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 109 302.18 UAH)
Оплачено: 476 224.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 79 370.76 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 119714 кВт*год
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 33024, Україна, Рівненська область, м.Рівне, вул.Вербова,40 На карті

Внесені зміни

    Номер: 8a7dbd48b31c48989d2a03c5015ea6cf
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони домовились укласти додаткову угоду на виправлення технічних помилок
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 14.01.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова уг. РОЕК.pdf
    Номер: 0582627b907442a4bde50329ceef5f33
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: сторони домовились викласти реквізити постачальника в новій редакції
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 07.02.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова РОЄК.pdf
    Номер: 22fc8042dd55469f8c44831b087ec48c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У відповідності до умов Договору та, керуючись п.2 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року No 922-УШ, а саме зміни ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню такої ціни на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі, та не залежить від волевиявлення Постачальника, беручи до уваги зміст звітів про результати роботи РДН/ВДР та діяльності ДІЇ «ОПЕРАТОР РИНКУ», документальним підтвердженням якого є порівняння ціни електричної енергії на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку у відповідному періоді, що є офіційними даними про ціну на електричну енергію, обсягів купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу на перед» (РДИ) та внутрішньодобовому ринку (ВДР),
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 28.07.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова 3 РОЄК.pdf
    Номер: 30c48a05c97448ba9bb29412cc831f56
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У відповідності до умов Договору та, керуючись п.2 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року No 922-VIII, а саме зміни ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню такої ціни на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі, та не залежить від волевиявлення Постачальника, беручи до уваги зміст результатів роботи РДН/ВДР та діяльності ДП «ОПЕРАТОР РИНКУ», документальним підтвердженням якого є «Аналіз роботи ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку», що є офіційними даними про ціну на електричну енергію, обсягів купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу на перед» (РДН) та внутрішньодобовому ринку (ВДР), Сторони домовилися внести зміни до Договору в частині зміни ціни за одиницю Товару в бік збільшення (не більше 10%)
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 28.09.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова 4 РОЄК.pdf
    Номер: a4881c0676934052ac2240f83f44fe0b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У відповідності до умов Договору та, керуючись п.2 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року No 922-VIII, а саме зміни ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню такої ціни на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі, та не залежить від волевиявлення Постачальника, беручи до уваги зміст звітів про результати роботи РДН/ВДР та діяльності ДП «ОПЕРАТОР РИНКУ», документальним підтвердженням якого є експертний висновок Рівненської торгово-промислової палати про моніторинг ринкових цін електричної енергії (дата складання 20.09.2022 року), Сторони домовилися внести зміни до Договору в частині зміни ціни за одиницю Товару в бік збільшення (не більше 10%)
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 29.09.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова 5 РОЄК.pdf
    Номер: b7c90e2a1cf740b5a164e8fe03f65fcf
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У відповідності до умов Договору та, керуючись п.2 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року No 922-VIII, а саме зміни ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню такої ціни на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі, та не залежить від волевиявлення Постачальника, беручи до уваги зміст звітів про результати роботи РДН/ВДР та діяльності ДП «ОПЕРАТОР РИНКУ», документальним підтвердженням якого є експертний висновок Рівненської торгово-промислової палати про моніторинг ринкових цін електричної енергії (дата складання 20.09.2022 року), Сторони домовилися внести зміни до Договору в частині зміни ціни за одиницю Товару в бік збільшення (не більше 10%)
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 30.09.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова 6 РОЄК.pdf
    Номер: 05980c0d55ef4d30a8c9ceb4f554dfc5
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменьшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 22.12.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова 7 РОЄК.pdf