-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Тендер Prozorro UA-2021-12-02-011782-c
на очікувану вартість на 2022р.
Торги не відбулися
339 264.75
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 696.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 696.32 UAH
Номер:
b6e25bbf83534065b0e39129e31b7858
Внутрішній номер закупівлі:
12836419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-02-011782-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20294966
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Губа +30986544334 okzo-internat@ukr.net https://nrc-dndz.dnepredu.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
339 264.75 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 696.32 UAH
Період уточнення:
02.12.2021 15:11 - 08.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2021 15:11 - 18.12.2021 00:00
Аукціон:
з 20.12.2021 12:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, вул.Покровська, 18
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СКОРПІОН - БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35042950
-
Контактна особа:
Смиков Костянтин Анатолійович 380675230077 mail@skorpion-ohrana.dp.ua
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, ПРОСПЕКТ ПУШКІНА, БУД.11,ОФІС 79
Початкова пропозиція
339 147.15 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 147.15 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0