• Відкриті торги
  • КЕП

Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)

Оголошено тендер

339 264.75 UAH
Номер: 325a518345764417ad0bda89fe2472c1
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-02-012554-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 339 264.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Примітки: на очікувану вартість на 2022р.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.12.2021 14:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума339 264.75 UAH