• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

УГВ-Сервіс 21Т-328_Автомобіль для перевезення людей (18 чоловік); 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Адреса філії УГВ-Сервіс АТ "Укргазвидобування": реєстрації − 36021, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Грабчака, 4а; адреса для листування − 36039, м. Полтава, вул. Раїси Кириченко, буд. 11а. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації.

Завершена

1 463 750.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2.9% або 43 000.00 UAH
Номер: 0bd13525929f4381b5ed6b4b72e5af54
Внутрішній номер закупівлі: 12827619
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-02-006343-c   
Замовник: АТ "АТ "Укргазвидобування" в особі філії "УГВ-Сервіс""
Контактна особа: Світлана Анікєєва +380955492668 svitlana.anikieieva@ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 463 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 43 000.00 UAH
Період уточнення: 02.12.2021 12:02 - 27.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 02.12.2021 12:02 - 06.01.2022 09:00
Період прекваліфікації: 06.01.2022 09:01 - 31.01.2022 00:00
Аукціон: 31.01.2022 14:06 - 31.01.2022 14:29
Період кваліфікації: 31.01.2022 14:29 - 01.02.2022 12:09
Період завантаження договору: 01.02.2022 12:09 - 21.02.2022 12:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобіль для перевезення людей (18 чоловік); 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 39420, Україна, Полтавська область, с. Базилівщина, вул. Миру, 1а, база виробничо-технічного забезпечення та комплектації філії «УГВ-Сервіс» На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХЮНДАЙ ЦЕНТР ПОЛТАВА"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
25.01.2022 15:00
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги 11
Документи 24
Скарги 0
ТОВ "Автопланета Плюс"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
25.01.2022 15:09
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги 11
Документи 13
Скарги 0
ТОВ "ДК "ПОЛТАВА-АВТОСВІТ"

Оскарження: 01.02.2022 12:09 - 12.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 1 460 000.00 UAH з ПДВ /
1 460 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.01.2022 15:10
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2022 12:09
Відповіді на вимоги 11
Документи 86
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОЛОС-АВТО"

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 1 463 750.00 UAH з ПДВ /
1 463 750.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.01.2022 15:11
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 38
Скарги 0

Контракти

Номер: e36c7c2ca9854e0da5a0237264cebe0c
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-02-006343-c-b1
Постачальник: ТОВ "ДК "ПОЛТАВА-АВТОСВІТ"
Номер договору: УГВС 48/25-22
Сума договору: 1 459 999.99 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 216 666.66 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.02.2022 00:00 - 30.06.2023 00:00
Дата підписання: 18.02.2022 14:40
Статус:
Розірваний
pdf
Договір УГВС48-25-22 від 18.02.2022р. ТОВ ДК ПОЛТАВА-АВТОСВІ...
pdf
Звіт_розірв.Дог.#УГВС 48_25-22_ДК ПОЛТАВА-АВТОСВІТ_ВТ 21Т-32...
p7s
sign.p7s