-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
УГВ-Сервіс 21Т-328_Автомобіль для перевезення людей (18 чоловік); 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2021-12-02-006343-c
Адреса філії УГВ-Сервіс АТ "Укргазвидобування": реєстрації − 36021, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Грабчака, 4а; адреса для листування − 36039, м. Полтава, вул. Раїси Кириченко, буд. 11а. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації.
Завершена
1 463 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.9% або 43 000.00 UAH
мін. крок: 2.9% або 43 000.00 UAH
Період оскарження:
02.12.2021 12:02 - 02.01.2022 00:00
Нічого не знайдено.