• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

33600000-6 Фармацевтична продукція (Pembrolizumab)

Торги не відбулися

410 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 050.00 UAH
Номер: 92e83f23b2f34496923436a0367819bc
Внутрішній номер закупівлі: 12798206
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-01-002867-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Онкологічний диспансер м.Маріуполь"
Контактна особа: Ященко Ольга Олександрівна 380629588251 MMODYUR@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 410 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 050.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 12 000.00 UAH
Період уточнення: 01.12.2021 12:06 - 07.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2021 12:06 - 17.12.2021 09:00
Аукціон: з 20.12.2021 13:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
КІТРУДА®
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 6 Флакон
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, проспект Миру, буд. 80 На карті