-
Відкриті торги
-
КЕП
33600000-6 Фармацевтична продукція (Pembrolizumab)
Оголошено тендер
410 000.00
UAH
Номер:
8ee126ac4d074a5886103ce90a2921e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-29-004360-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Онкологічний диспансер м.Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990708
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, проспект Миру, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Онкологічний диспансер м.Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990708
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, проспект Миру, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33600000-6 Фармацевтична продукція (Pembrolizumab)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
АТХ:
L01XC18 L01XC18
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
МНН:
pembrolizumab Pembrolizumab
Дата опублікування:
29.11.2021 14:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума410 000.00 UAH