• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

Торги відмінено

1 827 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 137.50 UAH
Номер: 42837298adda40d4aa1ac7be625f1660
Внутрішній номер закупівлі: 12785855
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-30-005913-b   
Замовник: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
Контактна особа: Шелудько Алла Андріївна 380577258400,380577258409 sheludko.alla@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 827 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 137.50 UAH
Період уточнення: 30.11.2021 17:28 - 06.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.11.2021 17:28 - 16.12.2021 23:55
Аукціон: 17.12.2021 14:23 - 17.12.2021 14:46
Період кваліфікації: 17.12.2021 14:46 - 24.12.2021 16:43
Період завантаження договору: 24.12.2021 16:43 - 13.01.2022 16:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 17000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 61001, Україна, Харківська область, Харків, згідно дислокації закладів дошкільної освіти На карті

Інформація про скасування

Номер: 6e8ef683e0b946f6900ab418b921c259
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Закупівля ДК 021:2015: 15220000-6 – Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені оголошена по очікуваній вартості 1 827 500,00 грн, при цьому Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради було направлено чотиритижневе меню для узгодження. В зв’язку з тим, що при розробці тендерної документації була допущена помилка щодо технічних, якісних та кількісних характеристик. Для приведення тендерної документації в відповідність з законодавством, для виправлення помилки, доцільно відмінити закупівлю
Період оскарження: 05.01.2022 14:22 - 16.01.2022 00:00
Дата опублікування: 05.01.2022 14:22
Дата виконання: 05.01.2022 14:22
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОВАЛЬОВА КАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Оскарження: 24.12.2021 16:43 - 04.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 1 824 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 824 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2021 16:43
Відповіді на вимоги 10
Документи 94
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ДРОЗДОВ ОЛЕКСАНДР АНДРІЙОВИЧ
Початкова пропозиція 1 827 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 827 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 42
Скарги 0

Контракти

Номер: 872f8ec7f904413abb769f89192ac6df
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-30-005913-b-c1
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОВАЛЬОВА КАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Сума договору: 1 824 950.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 824 950.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації