-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Оголошено тендер
1 827 500.00
UAH
Номер:
35ba4fabd7aa44deabb8ccf7908c4727
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-30-005936-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 827 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
30.11.2021 16:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 827 500.00 UAH