-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з охорони територій міських кладовищ
Тендер Prozorro UA-2021-11-30-003051-b
Завершена
575 400.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 754.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 754.00 UAH
Номер:
25289f9c976f43a6bbf5003e346561b9
Внутрішній номер закупівлі:
12775808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-30-003051-b
Замовник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Броварської міської ради Броварського району Київської області "Броварська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37892971
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ СВЕРСТЮКА ЄВГЕНА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сітар Олексій Ігоровч 380936737379, 380459440348 brovary-ritualka@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
575 400.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 754.00 UAH
Період уточнення:
30.11.2021 13:18 - 06.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2021 13:18 - 16.12.2021 00:00
Аукціон:
16.12.2021 11:48 - 16.12.2021 12:35
Період кваліфікації:
16.12.2021 12:35 - 21.12.2021 16:05
Період завантаження договору:
21.12.2021 16:05 - 10.01.2022 16:05
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані Послуги з охорони об`єкта Виконавцю здійснюється Замовником щомісячно протягом 10 робочих днів на підставі підписаного сторонами акту наданих/виконаних послуг за відповідний календарний місяць шляхом перерахування грошових коштів на банківський поточний рахунок Виконавця, зазначений у договорі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони територій міських кладовищ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
358 900.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
304 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.12.2021 10:20
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Початкова пропозиція
468 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
305 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.12.2021 11:14
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "КРУК 001"
Оскарження: 21.12.2021 11:33 - 01.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43945109
-
Контактна особа:
Заболотний Василь +380934696190 kruk-001@ukr.net
-
Адреса:
03141, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Солом'янська, будинок 32, квартира 16
Оскарження: 21.12.2021 11:33 - 01.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
355 792.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
344 284.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.12.2021 11:33
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "А1 ОХОРОНА"
Оскарження: 21.12.2021 16:05 - 01.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37757055
-
Контактна особа:
Валерія Ковальова +380442494000 atender845@gmail.com
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ,, вул.Паньківська, будинок 6Б
Оскарження: 21.12.2021 16:05 - 01.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
506 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
370 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.12.2021 16:05
Відповіді на вимоги
10
Документи
91
Скарги
0
ТОВ "ЦЕРБЕР ЗАХИСТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43198622
-
Контактна особа:
Володимир Обломєй +380503990443 tov_cerber_zahusty@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ, будинок 26
Початкова пропозиція
479 165.28 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
403 872.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "ЦЕРБЕР ЗАХИСТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43198622
-
Контактна особа:
Володимир Обломєй +380503990443 tov_cerber_zahusty@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ, будинок 26
Початкова пропозиція
479 165.28 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
479 165.28 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
88d7d3cf634448c59a05be6c454302c9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-30-003051-b-b1
Постачальник:
ТОВ "А1 ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37757055
-
Контактна особа:
Валерія Ковальова +380442494000 atender845@gmail.com
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ,, вул.Паньківська, будинок 6Б
Номер договору:
04
Сума договору:
370 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
04.01.2022 10:00
Статус:
Підписаний