• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з охорони територій міських кладовищ

370 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 88d7d3cf634448c59a05be6c454302c9
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-30-003051-b-b1
Замовник: Спеціалізоване комунальне підприємство Броварської міської ради Броварського району Київської області "Броварська ритуальна служба"
Постачальник: ТОВ "А1 ОХОРОНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: 04
Дата підписання: 04.01.2022 10:00
Період дії договору: до 31.12.2022 00:00
Сума договору: 370 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони територій міських кладовищ
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: cde5e852476c41fc8528fe47b7b6c65b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: замовником під час оприлуднення договору про закупівлю було допущено помилку, а саме оприлуднено неправильний файл , у зв'язку з чим договір про закупівлю порилюднений з невідповідностми. Процедура закупівлі знаходиться на стадії "Завршена" і тому у Замовника відсутня технічна можливість виправити помилково завантажений файл. У зв'язку з чим Замовником прийнято рішення оприлуднити договір через функціонал для оприлуднення додаткових угод шляхом обрання підстави для внесення "Покращення якості предмета закупівлі". Повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю, яке сформується в електронній системі, вирішено вважати недійсним.
    Номер додаткової угоди: 04
    Дата внесення змін до договору: 04.01.2022 11:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
A1 договір виправлено технічні помилки.pdf
p7s
sign.p7s