-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Постачаання електричної енергії як товарної продукції
Тендер Prozorro UA-2021-11-29-001170-a
Торги не відбулися
375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
Номер:
23d1fc9b5f2147e7aa935cfde2b30aab
Внутрішній номер закупівлі:
12747929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-29-001170-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905464
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вулиця Cоборності будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КРУТОГОЛОВ Богдана 380968754758 krytdana89@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 875.00 UAH
Період уточнення:
29.11.2021 11:23 - 05.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2021 11:23 - 15.12.2021 15:00
Аукціон:
з 16.12.2021 14:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачаання електричної енергії як товарної продукції
Кількість
3600 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08801, Україна, Київська область, м. Миронівка Обухівський район, вул. Пироженка, 3
На карті
Постачаання електричної енергії як товарної продукції
Кількість
58900 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08832, Україна, Київська область, с. Зеленьки Обухівський район, вул. Миру, 51
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Київоблгаз Збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39592941
-
Контактна особа:
Петренко Світлана Василівна 380684456471 Svitlana.Petrenko@kvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
04108, Україна, Київська область, Київ, Проспект Свободи 2Г літера А
Початкова пропозиція
262 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0