-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання електричної енергії як товарної продукції
Оголошено тендер
375 000.00
UAH
Номер:
5e7f9951258e476babc673d73356789b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-29-000563-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905464
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вулиця Cоборності будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905464
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вулиця Cоборності будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Постачання електричної енергії як товарної продукції
Примітки:
Загальний фонд
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
29.11.2021 09:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис0113241- Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення
Сума375 000.00 UAH