-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля камяне)
Тендер Prozorro UA-2017-09-08-000299-a
Завершена
488 822.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 888.22 UAH
мін. крок: 1% або 4 888.22 UAH
Номер:
7f485ebb44b6471f80e1da3193501041
Внутрішній номер закупівлі:
1274566
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-08-000299-a
Замовник:
відділ освіти Любомльської районної державної адміністрації Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141615
-
Адреса:
44300, Україна, Волинська область, місто Любомль, вулиця Незалежності, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савош Анастасія Іванівна +380337724140 lbmosv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
488 822.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 888.22 UAH
Період уточнення:
08.09.2017 10:15 - 17.09.2017 10:20
Період прийому пропозицій:
08.09.2017 10:15 - 27.09.2017 10:20
Аукціон:
28.09.2017 12:04 - 28.09.2017 12:37
Період кваліфікації:
28.09.2017 12:37 - 19.10.2017 09:13
Період завантаження договору:
19.10.2017 09:10 - 08.11.2017 09:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (вугілля камяне)
Кількість
340 тонни
Період постачання
08.09.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Сузір'я
Оскарження: 19.10.2017 09:03 - 29.10.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна Петрівна +380324946817 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80109, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна 7
Оскарження: 19.10.2017 09:03 - 29.10.2017 23:00
Початкова пропозиція
474 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
474 980.00 UAH з ПДВ
Документи
16
Скарги
0
ТОВ Вуглеторфзбагачення
Оскарження: 19.10.2017 09:10 - 29.10.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21748702
-
Контактна особа:
Возінькевич Роман Михайлович +380673542801 vygletorfzb@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, вул. Шахтарська 43
Оскарження: 19.10.2017 09:10 - 29.10.2017 23:00
Початкова пропозиція
486 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
486 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2017 09:13
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39782701
-
Контактна особа:
Конопельнюк Юрій Вікторович +380504125282 enik2015@ukr.net
-
Адреса:
45240, Україна, Волинська область, село Жидичин, вулиця 17 Вересня 61М
Початкова пропозиція
486 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
486 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
ФОП Корнійчук Віталій Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2771907671
-
Контактна особа:
Корнійчук Віталій Дмитрович +380673320222 v-korniychuk@mail.ru
-
Адреса:
45300, Україна, Волинська область, Іваничі, вул. Валова 91а
Початкова пропозиція
487 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
487 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
4b54cfb03a6c454d9cbc7bc21728d489
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-08-000299-a-a2
Постачальник:
ТОВ Вуглеторфзбагачення
×
-
Код ЄДРПОУ:
21748702
-
Контактна особа:
Возінькевич Роман Михайлович +380673542801 vygletorfzb@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, вул. Шахтарська 43
Номер договору:
47/17
Сума договору:
486 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.10.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
31.10.2017 00:00
Статус:
Підписаний