-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля камяне)
486 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
4b54cfb03a6c454d9cbc7bc21728d489
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-08-000299-a-a2
Постачальник:
ТОВ Вуглеторфзбагачення
×
-
Код ЄДРПОУ:
21748702
-
Контактна особа:
Возінькевич Роман Михайлович +380673542801 vygletorfzb@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, вул. Шахтарська 43
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
47/17
Дата підписання:
31.10.2017 00:00
Період дії договору:
31.10.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
486 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 486 200.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (вугілля камяне)
Кількість
340 тонни
Період постачання
08.09.2017 - 31.12.2017