-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Тендер Prozorro UA-2021-11-29-000285-b
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг поставки товару - 200 тон Додаток 5 до тендерної документації. КЕКВ 2210
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
f7041cafbf614b8da38a994535acc7af
Внутрішній номер закупівлі:
12741798
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-29-000285-b
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пригода Оксана Едуардівна 380322546212 lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
29.11.2021 09:08 - 05.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2021 09:08 - 15.12.2021 00:00
Аукціон:
15.12.2021 15:34 - 15.12.2021 15:57
Період кваліфікації:
15.12.2021 15:57 - 16.12.2021 12:08
Період завантаження договору:
16.12.2021 12:08 - 05.01.2022 12:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця протягом 20 – ти робочих днів з моменту отримання рахунку та накладної Продавця на оплату вартості партії замовленого товару за умови надходження фінансування з міського бюджету м.Львова. Джерело фінансування – кошти міського бюджету м.Львова. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за товар здійснюються при отриманні Покупцем коштів з міського бюджету на оплату фінансування товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Кількість
200 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сліпчук Олександр Олегович
Оскарження: 16.12.2021 12:08 - 27.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2856509175
-
Контактна особа:
Сліпчук Олександр Олегович +380961910999 sashaslip11@gmail.com
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, Львів, Шафарика
Оскарження: 16.12.2021 12:08 - 27.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
486 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
483 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2021 12:08
Відповіді на вимоги
10
Документи
56
Скарги
0
ТОВ "ЗІО-СПОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224698
-
Контактна особа:
Ігор Зюбрик +380985070387 zio1974@meta.ua
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ Є.КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 99, квартира 2
Початкова пропозиція
497 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
485 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
dcf287467a804f89922c11f772928500
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-29-000285-b-a1
Постачальник:
ФОП Сліпчук Олександр Олегович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2856509175
-
Контактна особа:
Сліпчук Олександр Олегович +380961910999 sashaslip11@gmail.com
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, Львів, Шафарика
Номер договору:
№4/33-646
Сума договору:
483 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
28.12.2021 09:00
Статус:
Виконаний