-
Відкриті торги
-
КЕП
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
сіль для промислового переробляння:Покупець здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця протягом 20 – ти робочих днів з моменту отримання рахунку та накладної Продавця на оплату вартості партії замовленого товару за умови надходження фінансування з міського бюджету м.Львова. Джерело фінансування – кошти міського бюджету м.Львова. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за товар здійснюються при отриманні Покупцем коштів з міського бюджету на оплату фінансування товару. Джерело фінансування:кошти міського бюджету м.Львова
483 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
dcf287467a804f89922c11f772928500
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-29-000285-b-a1
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Контактна особа:
Пригода Оксана Едуардівна 380322546212 lychakivskara94@ukr.net
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Сліпчук Олександр Олегович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2856509175
-
Контактна особа:
Сліпчук Олександр Олегович +380961910999 sashaslip11@gmail.com
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, Львів, Шафарика
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Опис:
сіль для промислового переробляння:Покупець здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця протягом 20 – ти робочих днів з моменту отримання рахунку та накладної Продавця на оплату вартості партії замовленого товару за умови надходження фінансування з міського бюджету м.Львова. Джерело фінансування – кошти міського бюджету м.Львова. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за товар здійснюються при отриманні Покупцем коштів з міського бюджету на оплату фінансування товару. Джерело фінансування:кошти міського бюджету м.Львова
Номер договору:
№4/33-646
Дата підписання:
28.12.2021 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
483 700.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
483 700.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Кількість
200 тонни
Період постачання
до 31.12.2021