• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Капітальний ремонт і реставрація

Завершена

2 335 923.00 UAH з ПДВ
Номер: 9426c730aac14641aa6897a0e728a0bd
Внутрішній номер закупівлі: 12733433
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-26-012736-a   
Замовник: Державний навчальний заклад "Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту"
Контактна особа: Людмила Рута +380509152884 sumysplbtaa@ukr.net http://autovpu.sumy.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: На закупівлю Код ДК 021:2015: 45453000-7 " Капітальний ремонт і реставрація», по об’єкту: Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж ДНЗ «Сумське ВПУБА» по пров. Гетьманський, 12 в м. Суми, Сумської області, було двічі відмінено відкриті торги, (номера звітів про результати проведення процедури закупівлі (UA-2021-09-21-008991-b та UA-2021-10-08-001784-b). Отже, відповідно до Закону, тендерним комітетом замовника було прийняте рішення про необхідність застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункт 1 частина 2 статті 40 Закону, а саме: “ якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом) через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації ”.
Очікувана вартість: 2 335 923.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж ДНЗ «Сумське ВПУБА» по пров. Гетьманський, 12 в м. Суми, Сумської області
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання 07.12.2021 - 31.12.2022
Місце постачання 40002, Україна, Сумська область, м.Суми, пров. Гетьманський, 12 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЛИЦЬКИЙ ІВАН ПЕТРОВИЧ

Оскарження: 26.11.2021 16:32 - 07.12.2021 00:00
Ціна пропозиції 2 335 923.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2021 16:32
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 1fb9839c3f634532818151a7529f5603
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-26-012736-a-a1
Постачальник: МАЛИЦЬКИЙ ІВАН ПЕТРОВИЧ
Номер договору: 712
Сума договору: 2 335 922.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.12.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 07.12.2021 11:36
Статус:
Підписаний
PDF
Договір кап. ремонт.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Додаткова угола.PDF
p7s
sign.p7s