-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дослідження на визначення антитіл до ВІЛ-інфекції методом ІФА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-007769-b
Торги не відбулися
77 220.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 386.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 386.10 UAH
Номер:
e67dea145b1d45e48a5e67b6ee7c7481
Внутрішній номер закупівлі:
12707658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-007769-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ЄРЕЦЬКА Марина Миколаївна 380577251178, 380577251201 25_pk.economist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
77 220.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
386.10 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 17:00 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 17:00 - 13.12.2021 06:00
Аукціон:
з 14.12.2021 13:11
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги здійснюється Замовником після надання послуг у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця протягом 10 (десяти) банківських днів з дати підписання акту приймання-передачі наданих послуг. У разі затримки грошових коштів з джерела фінансування закупівлі, розрахунок за послуги здійснюється протягом 10 (десяти) банківських днів з дати отримання таких коштів на рахунок Замовника
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дослідження на визначення антитіл до ВІЛ-інфекції методом ІФА
Кількість
1170 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БІО-МЕДІКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40528214
-
Контактна особа:
Шатов Сергій +380996502500 sergiy.shatov@gmail.com
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Новокузнецька 20а
Початкова пропозиція
77 220.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
77 220.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0