-
Відкриті торги
-
КЕП
Дослідження на визначення антитіл до ВІЛ-інфекції методом ІФА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
Оголошено тендер
77 220.00
UAH
Номер:
0bc55e4490634d9481aa4a0e1b62a797
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-25-012864-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Руставелі, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Руставелі, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
77 220.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дослідження на визначення антитіл до ВІЛ-інфекції методом ІФА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
Примітки:
Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень (відкриті торги)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування:
25.11.2021 14:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти Національної служби здоров’я України
Сума77 220.00 UAH