• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Елекрична єнергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична єнергія

Завершена

396 118.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 980.59 UAH
Номер: 580c2fe778bb485ba62ca71f8de72cad
Внутрішній номер закупівлі: 12706502
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-25-013503-a   
Замовник: Комунальний дошкільний навчальний заклад "Ясла-садок № 42 "Схід" Маріупольської міської ради Донецької області"
Контактна особа: Ольга Голішева +380961474431 kdnz42@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 396 118.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 980.59 UAH
Період уточнення: 25.11.2021 16:33 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2021 16:33 - 13.12.2021 19:16
Аукціон: 14.12.2021 11:15 - 14.12.2021 11:44
Період кваліфікації: 14.12.2021 11:44 - 20.12.2021 11:45
Період завантаження договору: 20.12.2021 11:45 - 09.01.2022 11:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Елекрична єнергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична єнергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 60018 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 87503, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Київська, 41-а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Донецькі енергетичні послуги

Оскарження: 20.12.2021 11:45 - 31.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 346 864.67 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
346 864.67 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2021 11:45
Відповіді на вимоги 10
Документи 58
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗБУТ-ЕНЕРГО ПЛЮС"
Початкова пропозиція 394 318.26 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
392 337.67 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 77
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРАЕНЕРГОЛАР"
Початкова пропозиція 396 118.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
394 138.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 51
Скарги 0

Контракти

Номер: 5a9d0d68eaf2443b866297f67fe2c18b
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-25-013503-a-c3
Постачальник: ТОВ Донецькі енергетичні послуги
Номер договору: 3612
Сума договору: 346 864.67 UAH з ПДВ
Сума договору: 289 053.90 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 06.01.2022 18:37
Статус:
Підписаний
pdf
договір енергія.pdf
docx
1. Заява-приєднання єлектроєнергия.docx
PDF
Тендер РКМ.PDF
p7s
sign.p7s
doc
Повідомлення свет ДУ № 1.doc
PDF
Доп.угода № 1 свет.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
повідомлення ДУ № 2.pdf
PDF
Допугода свет № 2.PDF
p7s
sign.p7s