-
Відкриті торги
-
КЕП
Елекрична єнергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична єнергія
Оголошено тендер
396 118.80
UAH
Номер:
a33ebed9df774813b6785928acb4263f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-25-010901-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний дошкільний навчальний заклад "Ясла-садок № 42 "Схід" Маріупольської міської ради Донецької області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35129292
-
Адреса:
87503, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Київська, 41-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний дошкільний навчальний заклад "Ясла-садок № 42 "Схід" Маріупольської міської ради Донецької області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35129292
-
Адреса:
87503, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Київська, 41-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
396 118.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Елекрична єнергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична єнергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
25.11.2021 14:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Елекрична єнергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична єнергія
Кількість
60018 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти відшкодування орендарів
Сума273 451.20 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума122 667.60 UAH