-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15870000-7 - Заправки та приправи
Тендер Prozorro UA-2021-11-24-015402-a
Завершена
1 981 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 905.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 905.00 UAH
Номер:
c57726a3783b4f7eb6356fab5fc94532
Внутрішній номер закупівлі:
12680713
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-24-015402-a
Замовник:
КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Соборності 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гарбар Катерина Олексіївна +380673884280 dobrobyt.poltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15870000-7 Заправки та приправиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 981 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 905.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
59 430.00 UAH
Період уточнення:
24.11.2021 19:13 - 01.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2021 19:13 - 11.12.2021 23:00
Аукціон:
13.12.2021 13:10 - 13.12.2021 13:33
Період кваліфікації:
13.12.2021 13:33 - 13.12.2021 17:30
Період завантаження договору:
13.12.2021 17:30 - 02.01.2022 17:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпо факту поставки товару протягом 90 календарних днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 15 банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ванілін
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
Оцет яблучний 6% 1 л
Кількість
80 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
ванільний цукор
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
Гірчичний порошок
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
зіра
Кількість
115 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
імбир сушений мелений
Кількість
120 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
кмин
Кількість
120 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
кориця мелена
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
кунжут
Кількість
1850 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
куркума
Кількість
90 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
лавровий лист
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
лимонна кислота
Кількість
210 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
майоран
Кількість
90 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
Маковий наповнювач
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
мята суха
Кількість
80 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
орегано сухий
Кількість
120 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
папріка сушена мелена
Кількість
120 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
перець чорний мелений
Кількість
120 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
Зелень сушена (кропу та петрушки)
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
сіль йодована
Кількість
4200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
сода харчова
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
сушений чебрець
Кількість
95 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
хмелі-сунелі
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
часник сушений
Кількість
120 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БС-ФУД"
Оскарження: 13.12.2021 17:30 - 24.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
44371778
-
Контактна особа:
Скрипник Олександр Миколайович 380992117685 bsfud@ukr.net
-
Адреса:
39433, Україна, Полтавська область, Машівський р-н, с. Кустолово-Суходілка, вул.Центральна буд. 132
Оскарження: 13.12.2021 17:30 - 24.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 980 767.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 980 767.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2021 17:30
Відповіді на вимоги
11
Документи
83
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Охріменко Марія Леонідівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2927708909
-
Контактна особа:
Охріменко Марія 380662491352 mariaohrimenko56@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Соборності, будинок 40 В, квартира 29
Початкова пропозиція
1 981 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 981 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
a046bfc40a4a43ceb3f629ac69286ca1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-24-015402-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БС-ФУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44371778
-
Контактна особа:
Скрипник Олександр Миколайович 380992117685 bsfud@ukr.net
-
Адреса:
39433, Україна, Полтавська область, Машівський р-н, с. Кустолово-Суходілка, вул.Центральна буд. 132
Номер договору:
6-кп 2022
Сума договору:
127 794.29 UAH з ПДВ
Сума договору:
106 495.24 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
24.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний