-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15870000-7 - Заправки та приправи
127 794.29
UAH з ПДВ
Номер:
a046bfc40a4a43ceb3f629ac69286ca1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-24-015402-a-b1
Замовник:
КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Контактна особа:
Гарбар Катерина Олексіївна +380673884280 dobrobyt.poltava@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Соборності 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БС-ФУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44371778
-
Контактна особа:
Скрипник Олександр Миколайович 380992117685 bsfud@ukr.net
-
Адреса:
39433, Україна, Полтавська область, Машівський р-н, с. Кустолово-Суходілка, вул.Центральна буд. 132
Класифікатор ДК 021:2015:
15870000-7 Заправки та приправиАналіз за цим CPV
Номер договору:
6-кп 2022
Дата підписання:
24.12.2021 00:00
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
127 794.29 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 299.05 UAH)
Оплачено:
127 794.29 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 299.05 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ванілін
Кількість
0.35 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
Оцет яблучний 6% 1 л
Кількість
73.5 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
ванільний цукор
Кількість
25.053 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
Гірчичний порошок
Кількість
7.7 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
зіра
Кількість
5.51 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
імбир сушений мелений
Кількість
1.322 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
кмин
Кількість
4.99 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
кориця мелена
Кількість
13.025 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
кунжут
Кількість
26.25 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
куркума
Кількість
11.861 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
лавровий лист
Кількість
3.516 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
лимонна кислота
Кількість
5.5 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
майоран
Кількість
0.21 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
Маковий наповнювач
Кількість
101 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
мята суха
Кількість
9.311 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
орегано сухий
Кількість
20.4 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
папріка сушена мелена
Кількість
7.772 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
перець чорний мелений
Кількість
13.69 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
Зелень сушена (кропу та петрушки)
Кількість
6.24 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
сіль йодована
Кількість
946.5 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
сода харчова
Кількість
10.9 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
сушений чебрець
Кількість
7.102 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
хмелі-сунелі
Кількість
9.275 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
часник сушений
Кількість
21.61 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6c87ebd4483a4b05b4409c67daebb945
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
17.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0cdb58752047412585c28af3e913c8bd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
18.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
5785acd4d08e451599457233e692da0e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
розподіл джерел фінансування
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
18.04.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
bb1e7d7d02434ca8b4664270541b7d00
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
виправлення технічної помилки в нумерації додаткових угод
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
26.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d00716a1e73c4e4e81be8b07ebbc9796
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення суми договору
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
31.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
75ea8359834f487bb551262bed020cdc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення суми договору
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
29.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано