• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Цифрова система відео та конференц-зв'язку. (ДК 021:2015 - 32230000-4 - Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм)

детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська. Умови надання забезпечення тендерної пропозиції: згідно п. 2,3 Розділу III Тендерної документації

Торги не відбулися

1 664 547.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 322.74 UAH
Номер: 86d7182f9b4b49d5b0b871aef80d4552
Внутрішній номер закупівлі: 12676568
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-24-003306-c   
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Салій Надія Миколаївна 0487271430 ntvk@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 664 547.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 322.74 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 16 600.00 UAH
Період уточнення: 24.11.2021 16:45 - 30.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2021 16:45 - 10.12.2021 18:00
Аукціон: 13.12.2021 12:20 - 13.12.2021 12:43
Період кваліфікації: 13.12.2021 12:43 - 17.12.2021 11:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифрова система відео та конференц-зв'язку. (ДК 021:2015 - 32230000-4 - Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм)
Код ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 65012, Україна, Одеська область, Одеса, На територію Замовника.вул. Пантелеймонівська, 19 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лайтек Трейдінг"

Оскарження: 17.12.2021 11:19 - 28.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 664 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 655 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.12.2021 11:19
Відповіді на вимоги 11
Документи 87
Скарги 0
ФОП ВЕЛЬГАС АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Оскарження: 17.12.2021 11:22 - 28.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 659 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 659 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.12.2021 11:22
Відповіді на вимоги 11
Документи 12
Скарги 0