• Відкриті торги
  • КЕП

Цифрова система відео та конференц-зв'язку. (ДК 021:2015 - 32230000-4 - Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм)

Оголошено тендер

2 107 500.00 UAH
Номер: 48f8d985b11244cb9e1ad349e641154b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-02-012084-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 2 107 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цифрова система відео та конференц-зв'язку. (ДК 021:2015 - 32230000-4 - Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм)
Примітки: Протокол ТК№423 від 24.11.2021 зміни №33
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Дата опублікування: 02.09.2021 19:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума2 107 500.00 UAH