-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-11-24-004228-b
Завершена
108 407.11
UAH з ПДВ
Номер:
a579ade804b94dcf9c8fefee4affb029
Внутрішній номер закупівлі:
12667878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-24-004228-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38945657
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул.Хмельницького Богдана (Шевченківський р-н), будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лозко Інна Миколаївна 380632183760 shevtender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівлі -ідентифікатор закупівлі №UA-2021-10-13-002049-c та №UA-2021-11-02-014832-a відмінені на підставі ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» - подання для участі у відкритих торгах – менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
108 407.11 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється споживачем у строк, визначений у рахунку, який не може бути меньшим 5 робочих днів з моменту отримання його Споживачем, або у строк, визначений у комерційній пропозиції.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Кількість
23200 Кіловат-година
Період постачання
01.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»
Оскарження: 24.11.2021 13:51 - 30.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41916045
-
Контактна особа:
Закис Н.В. +380442771818 2771818@gmail.com
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Юрія Іллєнка, буд. 31
Оскарження: 24.11.2021 13:51 - 30.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
108 407.11 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.11.2021 13:51
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
4d35795f6e8741ee943166a31fcb016f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-24-004228-b-b1
Постачальник:
ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41916045
-
Контактна особа:
Закис Н.В. +380442771818 2771818@gmail.com
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Юрія Іллєнка, буд. 31
Номер договору:
33405013П-Т221
Сума договору:
108 407.11 UAH з ПДВ
Сума договору:
90 339.26 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.12.2021 10:00
Статус:
Виконаний