-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Оголошено тендер
108 407.11
UAH
Номер:
48463dd4e1364f609ba01e2c274f4ab9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-23-006099-c
Тип процедури:
Переговорна процедура (скорочена)
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38945657
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул.Хмельницького Богдана (Шевченківський р-н), будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38945657
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул.Хмельницького Богдана (Шевченківський р-н), будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
108 407.11 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Примітки:
Відповідно до п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник може застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток у разі: якщо двічі було відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Закупівлі -ідентифікатор закупівлі №UA-2021-10-13-002049-c та №UA-2021-11-02-014832-a відмінені на підставі ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» - подання для участі у відкритих торгах – менше двох тендерних пропозицій.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
23.11.2021 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описза рахунок відшкодованих коштів
Сума65 044.27 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума43 362.84 UAH