-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ТОМСШ (0-50) (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2017-09-21-001086-b
Завершена
361 837.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 618.37 UAH
мін. крок: 1% або 3 618.37 UAH
Номер:
6f9dbe0a433d488881c9c816323fb3c2
Внутрішній номер закупівлі:
1266640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-21-001086-b
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БІЛОЗЕРСЬКЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548208
-
Адреса:
73489, Україна, Херсонська область, Петровського, 1 Травня, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кедровський Олександр Юрійович +380554733627 Kedrowsky@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
361 837.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 618.37 UAH
Період уточнення:
21.09.2017 13:37 - 27.09.2017 13:42
Період прийому пропозицій:
21.09.2017 13:37 - 07.10.2017 13:42
Аукціон:
09.10.2017 11:49 - 09.10.2017 12:16
Період кваліфікації:
09.10.2017 12:16 - 13.10.2017 13:25
Період завантаження договору:
09.10.2017 12:16 - 29.10.2017 12:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне марки ТОМСШ (0-50) (або еквівалент)
Кількість
60310 кілограм
Період постачання
23.10.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "М.З.Теплоресурс"
Оскарження: 09.10.2017 12:16 - 24.10.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40096437
-
Контактна особа:
Кочережко Олег Вікторович 380506450774 m.z.teplo@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Белінського, 16, другий поверх
Оскарження: 09.10.2017 12:16 - 24.10.2017 00:00
Початкова пропозиція
343 767.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
326 277.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.10.2017 13:25
Документи
58
Скарги
0
ТОВ КБ ЮКОН
×
-
Код ЄДРПОУ:
39723756
-
Контактна особа:
Білашенко Євген Сергійович +380670097007 kbyukon@mail.ua
-
Адреса:
49049, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вулиця Верхоянська 49, офіс 5/1
Початкова пропозиція
358 241.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
326 380.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Приватне підприємство "ТК Енерготранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41170804
-
Контактна особа:
литвиненко Юрій анатолійович 380664404220, 380664404220 4404221@gmail.com
-
Адреса:
73032, Україна, Херсонська область, Херсон, Дровніка 126
Початкова пропозиція
331 705.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
331 705.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
0a49a67e11084fb6b206f82ee851c1bd
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-21-001086-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "М.З.Теплоресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40096437
-
Контактна особа:
Кочережко Олег Вікторович 380506450774 m.z.teplo@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Белінського, 16, другий поверх
Номер договору:
27/11/17
Сума договору:
326 277.10 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.10.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
27.10.2017 00:00
Статус:
Підписаний