-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ТОМСШ (0-50) (або еквівалент)
326 277.10
UAH з ПДВ
Номер:
0a49a67e11084fb6b206f82ee851c1bd
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-21-001086-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "М.З.Теплоресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40096437
-
Контактна особа:
Кочережко Олег Вікторович 380506450774 m.z.teplo@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Белінського, 16, другий поверх
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
27/11/17
Дата підписання:
27.10.2017 00:00
Період дії договору:
27.10.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
326 277.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 326 277.10 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне марки ТОМСШ (0-50) (або еквівалент)
Кількість
60310 кілограм
Період постачання
23.10.2017 - 31.12.2017