-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт східного корпусу «Палацу Потоцьких» КВНЗ «Тульчинське училище культури», розташованого по вул. Незалежності, 10, м. Тульчин, Вінницької обл.
Тендер Prozorro UA-2017-09-22-000055-c
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
07bd2293b9ae4bc6bd046a901dd150cc
Внутрішній номер закупівлі:
1265138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-22-000055-c
Замовник:
комунальний вищий навчальний заклад "Тульчинське училище культури"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214403
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Леніна 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борболюк Василь Афанасійович +380433522202 tulchin_kulture@ukr.net http://uatuc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45410000-4 Штукатурні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
22.09.2017 16:48 - 28.09.2017 16:53
Період прийому пропозицій:
22.09.2017 16:48 - 08.10.2017 16:53
Аукціон:
09.10.2017 15:16 - 09.10.2017 15:43
Період кваліфікації:
09.10.2017 15:43 - 14.10.2017 11:28
Період завантаження договору:
09.10.2017 15:43 - 29.10.2017 15:43
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт східного корпусу «Палацу Потоцьких» КВНЗ «Тульчинське училище культури», розташованого по вул. Незалежності, 10, м. Тульчин, Вінницької обл.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.11.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Куций Віктор Олександрович
Оскарження: 09.10.2017 15:43 - 25.10.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2386605835
-
Контактна особа:
Куций Віктор Олександрович +380676079863 fop-kutsyi@ukr.net
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Маяковського 22/Б
Оскарження: 09.10.2017 15:43 - 25.10.2017 00:00
Початкова пропозиція
397 643.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
389 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.10.2017 11:28
Документи
18
Скарги
0
ФОП МАРІНЮК ВІРА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1668022349
-
Контактна особа:
Марінюк Іван Петрович +380679245989 marinesku017@ukr.net
-
Адреса:
23209, Украина, ВІННИЦЬКА ОБЛ, С.ХИЖИНЦІ, ВУЛ ЛЮБЕНКА Д. 12
Початкова пропозиція
399 627.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
390 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ВК Будівельник
×
-
Код ЄДРПОУ:
30806734
-
Контактна особа:
Ковінько Володимир Григорович +380433522844 kovinkovg@rambler.ru
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, Пестеля, 65
Початкова пропозиція
400 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
de03d08c8185420b8bb8a4f29cca1082
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-22-000055-c-a1
Постачальник:
ФОП Куций Віктор Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2386605835
-
Контактна особа:
Куций Віктор Олександрович +380676079863 fop-kutsyi@ukr.net
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Маяковського 22/Б
Номер договору:
36
Сума договору:
389 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.10.2017 00:00 - 26.10.2017 23:59
Дата підписання:
25.10.2017 00:00
Статус:
Підписаний