-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт східного корпусу «Палацу Потоцьких» КВНЗ «Тульчинське училище культури», розташованого по вул. Незалежності, 10, м. Тульчин, Вінницької обл.
389 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
de03d08c8185420b8bb8a4f29cca1082
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-22-000055-c-a1
Постачальник:
ФОП Куций Віктор Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2386605835
-
Контактна особа:
Куций Віктор Олександрович +380676079863 fop-kutsyi@ukr.net
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Маяковського 22/Б
Класифікатор ДК 021:2015:
45410000-4 Штукатурні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
36
Дата підписання:
25.10.2017 00:00
Період дії договору:
25.10.2017 00:00 - 26.10.2017 23:59
Сума договору:
389 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 389 999.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт східного корпусу «Палацу Потоцьких» КВНЗ «Тульчинське училище культури», розташованого по вул. Незалежності, 10, м. Тульчин, Вінницької обл.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.11.2017 - 31.12.2017