• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)

Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Категорія Замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Торги не відбулися

150 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 753.00 UAH
Номер: e3cc4cdacb1240f18ddc806d7c630ca3
Внутрішній номер закупівлі: 12632168
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-23-004423-a   
Замовник: Відділ освіти Дружбівської міської ради
Контактна особа: Олена Митіна +380969773418 buhosv@ukr.net http://druzhba.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 150 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 753.00 UAH
Період уточнення: 23.11.2021 10:51 - 29.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2021 10:51 - 09.12.2021 00:00
Аукціон: з 09.12.2021 13:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 25100 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 41220, Україна, Сумська область, м.Дружба, вул.Михайлівська ,43 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Початкова пропозиція 113 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
113 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 71
Скарги 0