• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)

Оголошено тендер

150 600.00 UAH
Номер: 67fe3f605e0d45299a7d7124d64a4b64
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-23-003015-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Дружбівської міської ради
Замовник: Відділ освіти Дружбівської міської ради
Очікувана вартість: 150 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Примітки: місцезнаходження замовника :41220,Україна, Сумська область, Шосткинський район , м. Дружба, вул. Михайлівська, 43; категорія замовника : юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади Закупівля на потребу 2022 року
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 23.11.2021 10:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 600.00 UAH