-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-22-006583-b
Під місцем поставки слід розуміти:м.Калуш, вул. Б.Хмельницького, 32; Будівельників,3; Дзвонарська,5; с.Кропивник, вул.С.Стрільців, 2 Калуського району; с.Студінка, вул.Панаса Мирного, 10 Калуського району; с.Бабин Зарічний, вул.Шевченка, 38 Калуського району; с.Бабин Середній вул.Л.Українки, 1а, с.Голинь, вул. Коновальця,19 Калуського району; с.Тужилів, вул.Б.Хмельницького, 17 Калуського району; с.Довге-Калуське, вул.Л.Українки,13 Калуського району; с.Пійло, вул.Грушевського,103 Калуського району; с.Копанки, вул.С.Бандери,14 Калуського району; с.Боднарів, вул.Галицька,66 Калуського району; с.Мислів, вул.Шевченка, 45 Калуського району; с.Ріп’янка, вул.І.Франка,71 Калуського району; с.Яворівка, вул.Л.Українки, 79а Калуського району
Завершена
1 142 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 712.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 712.00 UAH
Номер:
b80703b139624b3982eecd1980d31769
Внутрішній номер закупівлі:
12622707
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-22-006583-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26482717
-
Адреса:
77300, Україна, Івано-Франківська область, місто Калуш, вул.Б.Хмельницького, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Божок Олена Вікторівна +380347262474 olena.bozhok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 142 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 712.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2021 17:02 - 28.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2021 17:02 - 08.12.2021 17:00
Аукціон:
09.12.2021 13:16 - 09.12.2021 13:39
Період кваліфікації:
09.12.2021 13:39 - 16.12.2021 17:12
Період завантаження договору:
16.12.2021 17:12 - 05.01.2022 17:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
340000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД"
Оскарження: 16.12.2021 17:12 - 27.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129720
-
Контактна особа:
Андрій Семенців +380503751116 andriy.sementsiv@gmail.com
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАДРІЧНА, будинок 4-Б
Оскарження: 16.12.2021 17:12 - 27.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 036 109.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 036 109.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2021 17:12
Відповіді на вимоги
11
Документи
94
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39595350
-
Контактна особа:
Бойко Людмила Володимирівна 380342586413 Liudmyla.Boiko@ifgaszbut.104.ua
-
Адреса:
76010, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Ленкавського будинок 20
Початкова пропозиція
1 142 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 142 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
87
Скарги
0
Контракти
Номер:
c5ed40f0caa44c659bb8abb2de38efcd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-22-006583-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129720
-
Контактна особа:
Андрій Семенців +380503751116 andriy.sementsiv@gmail.com
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАДРІЧНА, будинок 4-Б
Номер договору:
2501116/1
Сума договору:
1 036 109.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
863 424.90 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
04.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний