-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
1 036 109.88
UAH з ПДВ
Номер:
c5ed40f0caa44c659bb8abb2de38efcd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-22-006583-b-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26482717
-
Контактна особа:
Божок Олена Вікторівна +380347262474 olena.bozhok@ukr.net
-
Адреса:
77300, Україна, Івано-Франківська область, місто Калуш, вул.Б.Хмельницького, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129720
-
Контактна особа:
Андрій Семенців +380503751116 andriy.sementsiv@gmail.com
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАДРІЧНА, будинок 4-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
2501116/1
Дата підписання:
04.01.2022 00:00
Період дії договору:
04.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
1 036 109.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 172 684.98 UAH)
Оплачено:
1 036 109.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 172 684.98 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
340000 кВт*год
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
2dd6e9a31cdb4ffcb388eee957e3890f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ab556f48ba9a4be78593249742edbe33
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.07.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
33ed8fca6d244412825c5210db8c2dca
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
15.08.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9048a2b6a0934e58897570a04a974a5e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
02.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
751f3c07952f48bf9a0e2c0f31578267
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
26.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
a8a86e83ac7440a7b4bf879498cb1131
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
29.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
775a85f7a92149fa9ae4557572cd6201
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
13.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
78b87163dabf46118698308112aeb596
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...)
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
19.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано