-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-22-005963-b
Торги не відбулися
75 584 980.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 377 924.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 377 924.90 UAH
Номер:
3c86e5730090417dad8b617e82ad19c1
Внутрішній номер закупівлі:
12620381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-22-005963-b
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Можнякова Ольга Геннадіївна 380645174362 LISVODA.OMTS@GMAIL.COM http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
75 584 980.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
377 924.90 UAH
Період уточнення:
22.11.2021 16:20 - 13.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2021 16:20 - 23.12.2021 08:00
Період прекваліфікації:
з 23.12.2021 08:02
Аукціон:
з 28.01.2022 12:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвідстрочка платежу не більше 30 календарних днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Кількість
14997020 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Возненко Руслана 0678333427 PSGKIEVUA@GMAIL.COM https://ensol.ua
-
Адреса:
45008, Україна, Волинська область, Ковель, Залізнична, 5
Початкова пропозиція
67 186 649.60 UAH з ПДВ /
67 186 649.60 UAH з ПДВ
67 186 649.60 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
44
Скарги
0