-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Оголошено тендер
75 584 980.00
UAH
Номер:
e1c5133d38674907bcb4d96ee6116bed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-22-015588-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
75 584 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
22.11.2021 16:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума75 584 980.00 UAH